Snížení teploty v interiéru

Profesionálně instalované fólie mají schopnost zadržet až 92% infračerveného (tepelného) záření. Příjemný chlad uvnitř vozu Vám nabídne mnohem příjemnější jízdu, ale i ušetří náklady na klimatizaci.

Maximální ochrana osob a
interiéru před škodlivým UV zářením

UV záření oslabuje lidské reakce a zapříčiňuje oslabení soustředění řidičů. Nedochází k blednutí, přehřívání a poškození interiéru vlivem záření.

Ochrana Vašeho majetku a soukromí

Nainstalované fólie zabraňují průhledu dovnitř vozu a tím zvyšují preventivní ochranu před vykradením.

Bezpečnost

Delší působení slunečního záření způsobuje únavu, bolest hlavy a očí. Okenní fólie zvyšují pohodlí a bezpečnost řidiče i posádky vozidla.

Vzhled

Vhodným výběrem zatmavení a barevného odstínu snadno doplníte a vylepšíte vzhled Vašeho vozidla.

OKENNÍ FÓLIE ZABRÁNÍ
AŽ 90% PRŮNIKU TEPLA.

Chraňte posádku vozu před teplem
a své soukromí před nechtěnými pohledy.

Fólie Bruxsafol byly původně vyvinuty v rámci kosmického programu NASA. Díky vynikajícím vlastnostem se rychle rozšířilo jejich využití v civilním sektoru. Společnost Bruxsafol přišla jako první s technologií sputterované fólie, která je nyní preferována i ostatními výrobci v oblasti metalizování.

Okenní auto fólie nejnovější generace filtrují podle typu až 92% infračerveného, tj. tepelného a až 99,9 % ultrafialového záření. Autofólie Bruxsafol účinně chrání proti přehřívání vnitřního prostoru, oslnění a UV-záření.

Již při výběru polyesterů pro výrobu autofólie se dbá na to, aby použité materiály měly ty nejlepší optické a technické vlastnosti. Bruxsafol používá k pokovování fólií výlučně technologii sputtering. Molekuly kovů jsou jednotlivě nastřelovány do nosného polyesteru. Sputterovaná fólie má absolutně stejnoměrný povrch, neoddělitelně spojený s polyesterem.

Firma Bruxsafol nabízí revoluční typ okenní fólie UP 75 z řady Ultra performance, který je homologován k použití na přední boční okénka, jež nejsou ztmavena. Tato fólie má propustnost 75% a lze ji na tato okénka použít naprosto legálně. Navíc se zároveň jedná o bezpečnostní fólie. Fólie UP 75 přesto, že má minimální zatmavení, dokáže zadržet 60% tepla od slunečního záření, čímž snižuje přehřívání interiéru auta.

O tom, že kvalitní okenní autofólie dokážou výrazně snížit prostup tepla přes autosklo, Vás přesvědčíme jednoduchým testem za pomoci IR lampy v našich provozovnách.

Další variantou okenní autofólie jsou kombinované a bezpečnostní fólie. Tyto fólie jsou tvořeny několika vrstvami a tím jsou velmi pevné. Cílem těchto fólií je zamezit poranění posádky při rozbití skla od střepů a u silnějších variant i znemožnění vniknutí do auta přes rozbité okénko.

V nabídce jsou fólie s propustností 5 – 75 %, a to v řadách:

NR Supreme, HP Supreme, GR, CH, Titanium, NR Smoke, HP Smoke, Ultra performance, HP Nero, NR Nero a bezpečnostní.

Veškeré námi instalované fólie pro tónování skel od společnosti Bruxsafol jsou odolné proti poškrábání. Na okenní fólie výrobce poskytuje doživotní záruku na barevnou stálost, což svědčí o jejich vysoké kvalitě.

Používáme kvalitní americké fólie Bruxsafol, které jsou homologované pro provoz na pozemních komunikacích a opatřeny atestem 8SD 2319 a 8SD 3497. K instalovaným autofóliím vydáváme osvědčení o homologaci, které je vyžadováno na STK nebo Policií ČR při silniční kontrole.

Fakturační adresa:
HUGATE s.r.o.
Tyršova 718
56401 Žamberk
IČ: 01861522
DIČ: CZ01861522
Provozovna:
HUGATE s.r.o.
Tyršova 718
564 01 Žamberk
+420 605 486 802
info@hugate.cz
Polepy automobilů
Tónování autoskel
Protisluneční a Bezpečnostní fólie
Světelná reklama a 3D nápisy
Grafické studio
Tisk
Cedule, Bannery a Výlohy
Potisk textilu
Reklamní a dárkové předměty
Interiérový a exteriérový design
Prezentační systémy
Reklamní malby

info@hugate.cz   I   Tel.: 605 486 802              

©2020 HUGATE s.r.o. - Všechna práva vyhrazena

Provozovna

DD REKLAMA s.r.o.