Nabízíme malonákladový tisk od 1 ks na laserové tiskárně Xerox. Ten je vhodný pro tisk méně kusů vizitek, letáků, brožur, plakátů do formátu SRA, scanujeme do formátu A3, kopírujeme barevně i černobíle. Pro další pokrytí vašich požadavků využíváme ofsetový tisk – letáky, prospekty, katalogy, firemní desky, větší množství vizitek apod. Další zastoupenou technologií je velkoformátový tisk – tisk PVC samolepek, polepy aut, výloh, plakáty, bannery a pod. Zde jsou možnosti co se formátu, počtu kusů i materiálu týče téměř neomezené. Tiskneme a vyrábíme krásné fotoobrazy na speciální plátna a ty následně vypínáme na dřevěný rám – výsledkem je skvělý dárek či doplněk interiéru. V naší nabídce nechybí ani sublimační tisk, jenž využíváme pro potisk reklamních hrníčků a dalších dárkových předmětů popřípadě jej lze využít i pro plnobarevný potisk speciálního textilu

VELKOPLOŠNÝ TISK

LASEROVÝ
A OFSETOVÝ TISK


SUBLIMAČNÍ TISK

Samolepky, bannery,
billboardy, fotoplátna,

malonákladový tisk pro Vás

potisk hrníčků, polštářů
triček, sportovních oděvů

Na naší tiskárně Roland vyrábíme samolepky, včetně ořezu a ochranné laminace, tiskneme plakáty neomezených formátů a to již od 1 ks. Realizujeme polepy výloh, cedulí, dopravních prostředků. Velký důraz klademe na kvalitní materiály a tak Vám výsledný produkt může dělat radost výrazně déle.

Dle požadovaného počtu kusů volíme technologii tisku. Nabídneme nejlepší řešení, gramáž papíru, ofset, křída, speciální papíry, bigování, perforace, děrování. Kalendářová vazba kroužková, vazba V1, tvarový výsek, personalizace tisků (z Excelu, DB, číslování, adresy, oslovení, ceny).

Pomocí sublimační tiskárny vytvoříme na speciálním papíru barevný obtisk. Ten je následně tepelně zalisován a přenesen na dárkový předmět či textilní produkt.

Sídlo firmy – fakturační adresa:

HUGATE s.r.o.

Neumannova 1453/28

Zbraslav, 15600 Praha 5

IČ: 01861522

DIČ: CZ01861522

Provozovna:

Tyršova 718

56401 Žamberk

+420 605 486 802

info@hugate.cz

Polepy automobilů

Tónování autoskel

Grafické studio

Tisk

Reklamní cedule

Reklamní malby

Webdesign

Světelná reklamy

3D nápisy

Orientační systém

Reklamní a dárkové předměty

Potisk textilu

Výroba razítek

info@hugate.cz   I   Tel.: 605 486 802              

© HUGATE s.r.o.  / all rights reserved  / 2016

Provozovna

DD REKLAMA s.r.o.