Nabízíme malonákladový tisk od 1 ks na laserové tiskárně Xerox. Ten je vhodný pro tisk méně kusů vizitek, letáků, brožur, plakátů do formátu SRA, scanujeme do formátu A3, kopírujeme barevně i černobíle. Pro další pokrytí vašich požadavků využíváme ofsetový tisk – letáky, prospekty, katalogy, firemní desky, větší množství vizitek apod. Další zastoupenou technologií je velkoformátový tisk – tisk PVC samolepek, polepy aut, výloh, plakáty, bannery a pod. Zde jsou možnosti co se formátu, počtu kusů i materiálu týče téměř neomezené. Tiskneme a vyrábíme krásné fotoobrazy na speciální plátna a ty následně vypínáme na dřevěný rám – výsledkem je skvělý dárek či doplněk interiéru. V naší nabídce nechybí ani sublimační tisk, jenž využíváme pro potisk reklamních hrníčků a dalších dárkových předmětů popřípadě jej lze využít i pro plnobarevný potisk speciálního textilu

VELKOPLOŠNÝ TISK

LASEROVÝ
A OFSETOVÝ TISK


SUBLIMAČNÍ TISK

Samolepky, bannery,
billboardy, fotoplátna,

malonákladový tisk pro Vás

potisk hrníčků, polštářů
triček, sportovních oděvů

Na naší tiskárně Roland vyrábíme samolepky, včetně ořezu a ochranné laminace, tiskneme plakáty neomezených formátů a to již od 1 ks. Realizujeme polepy výloh, cedulí, dopravních prostředků. Velký důraz klademe na kvalitní materiály a tak Vám výsledný produkt může dělat radost výrazně déle.

Dle požadovaného počtu kusů volíme technologii tisku. Nabídneme nejlepší řešení, gramáž papíru, ofset, křída, speciální papíry, bigování, perforace, děrování. Kalendářová vazba kroužková, vazba V1, tvarový výsek, personalizace tisků (z Excelu, DB, číslování, adresy, oslovení, ceny).

Pomocí sublimační tiskárny vytvoříme na speciálním papíru barevný obtisk. Ten je následně tepelně zalisován a přenesen na dárkový předmět či textilní produkt.

Fakturační adresa:
HUGATE s.r.o.
Tyršova 718
56401 Žamberk
IČ: 01861522
DIČ: CZ01861522
Provozovna:
HUGATE s.r.o.
Tyršova 718
564 01 Žamberk
+420 605 486 802
info@hugate.cz
Polepy automobilů
Tónování autoskel
Protisluneční a Bezpečnostní fólie
Světelná reklama a 3D nápisy
Grafické studio
Tisk
Cedule, Bannery a Výlohy
Potisk textilu
Reklamní a dárkové předměty
Interiérový a exteriérový design
Prezentační systémy
Reklamní malby

info@hugate.cz   I   Tel.: 605 486 802              

©2020 HUGATE s.r.o. - Všechna práva vyhrazena

Provozovna

DD REKLAMA s.r.o.