STONE PROTECT

ochrana laku vozidla

STONE PROTECT
ochrana laku vozidla

Ochranná fólie je speciální transparentní a vysoce odolná fólie, kterou lze aplikovat na libovolnou část karoserie, přičemž je napohled neznatelná. Jedná se o často žádanou úpravu, která ochrání lak Vašeho vozu před kamínky a drobnými škrábanci, povětrnostními vlivy či posypovou solí a tím tak zabraňují vzniku koroze karosérie. Ochranné fólie se nejčastěji používají na ochranu předních a zadních nárazníku, prahu, kapoty či blatníků.

Instalace ochranných fólií je značně náročná. Jelikož jsou fólie průhledné, každý nedostatek, vzniklý při aplikaci, je ve finále poměrně znatelný. Proto je nutná pečlivá příprava vozu a to především očištění automobilu!

Používáme vždy jen ty nejlepší materiály (3M, KPMF, Avery nebo Hexis). Tyto fólie jsou UV stálé a zároveň UV propustné. To znamená, že fólie nežloutne. Díky propustnosti UV záření je zaručeno, že lak pod fólií může přirozeně stárnout a tím si uchová stejný odstín barvy vozu jak na chráněných, tak i na nechráněných místech karoserie. Šíře ochranných fólií je 1,52 m, proto lze veškeré díly karoserie polepit bez napojování.

V naší nabídce máme 3 druhy řešení ochrany – dle typu fólie:

I) Vysoce zátěžová vinylová fólie tl. 100 μm

Jedná se průkopnickou fólii v provádění ochrany auto laku. Vychází ze špičkových vlastností 3D fólií na celopolep aut. Značně však překonává kvalitou obyčejné průhledné reklamní fólie. Její ochrana tak plně postačuje pro běžně užívané automobily. Tvarovatelnost je nejlepší ze všech typů ochranných fólií. Ekonomicky nejpřijatelnější řešení při řešení ochrany Vašeho vozidla.

II) Polyalifatická (polyuretanová) ochranná fólie tl. 137 μm

Pevnost této folie je až dvakrát větší než u zátěžové vinylové fólie. Řadí se na špičku mezi ochrannými fóliemi. Fólie je extrémně pevná, díky tomu je však hůře tvarovatelná a v některých případech je nutné ji při aplikaci na velmi zakřivené tvary přeříznout a napojit. Využívá se především k ochraně na sportovních, SUV nebo osobní autobobily vyšších tříd.

III) Polyalifatická (polyuretanová) ochranná fólie tl. 200 μm

Tato extrémně pevná ochranná fólie se používá převážně na nejvíce namáhané části karoserie jako jsou nástupní a nakládací plochy. Nebo na stavební, nákladní a pracovní stroje, kde je třeba dosáhnout extrémní ochrany. Nelze ji použít na celopolep vozidla, jelikož by se díky své tloušťce již nedala dobře tvarovat na zakřivených částech vozu. Její odolnost je však překvapující – bez použití velmi ostrého nástroje ji nelze ani proříznout!

Sídlo firmy – fakturační adresa:

HUGATE s.r.o.

Neumannova 1453/28

Zbraslav, 15600 Praha 5

IČ: 01861522

DIČ: CZ01861522

Provozovna:

Tyršova 718

56401 Žamberk

+420 605 486 802

info@hugate.cz

Polepy automobilů

Tónování autoskel

Grafické studio

Tisk

Reklamní cedule

Reklamní malby

Webdesign

Světelná reklamy

3D nápisy

Orientační systém

Reklamní a dárkové předměty

Potisk textilu

Výroba razítek

info@hugate.cz   I   Tel.: 605 486 802              

© HUGATE s.r.o.  / all rights reserved  / 2016

Provozovna

DD REKLAMA s.r.o.